Boekhandel de zondvloed
Vrij 9 april: Gabriëlla, de gevallen vrouw/monoloog Print E-mail
amenenuit31.jpg
Als we het gat in de ozonlaag mogen geloven, is het einde van de wereld in zicht. Vrees niet! Tine Moniek! zal u begeleiden in het allerlaatste halfuur.

Ze kruipt daarvoor in de huid van Gabriëlla, de Gevallen Vrouw met als bijnaam Zotte Gaby. Deze eigenzinnige speelse vrouw wacht vol ongeduld op het einde der tijden. Als er ook nog eens een vreemde gelaarsde bezoeker voor de deur staat, is de Apocalyps nabij. Of toch niet?


"Omdat zotte Gaby intussen de kaap van tien gehaald heeft, werd ze beloond met nieuwe kleurige panty. Minder witte kuit te zien... Oef! Ze werd op slag wat vrolijker.

Ik had haar wat bang gemaakt. Vandaag speelde ze in het huis van twee van mijn collega's. In het publiek onder andere mijn directeur en zijn vrouw. Ook een hoofdbibliothecaris en een bekend auteur zaten aan haar voeten. En een moeder en een vriendin.
Voor aanvang had ik gezegd: "Lieve Gaby, als je dit verprutst dan trek ik op slag die kousen stuk. En dan mag je voortaan weer 'wittekuiten'...".

Of het werkte? Ze ademde wat luider. Sprong wat voorzichtiger. Maar stak haar hoofd meer in het water als was ze een zeestruisvogel. Kiboe! Kiboe!
Daar zijn mooie plaatjes van gemaakt. Als Gabriëlla toestemming geeft, plaats ik er binnenkort een paar online.
Haar panty mag ze nog even houden. De avond was gezellig en beschonken.
En straks ga ik gewoon weer werken, terwijl zotte Gaby vrolijk rondhuppelt als twee witte wollige konijnen."
Vrijdag 9 april in De Zondvloed te Roeselare, vanaf 20 uur. Toegang Gratis
 
We hebben 55 gasten online